Orientação Aventura São Vicentesáb 25/11/2023 02:44
Start list by classescreated by OEScore © Stephan Krämer SportSoftware 2023

 
 
Absoluto Masculino (10)1h20 - OSAventura SV29 C (236)Start: 14:30:001:20:00
NameEquipa
Pedro Henriques(144) - CTMPS
António Olival / Bruno Mendes(200) - CA Madeira
Filipe Teixeira / Lino Filipe Conceição(207) - Retoiça
David Henriques / Vitor Barreiro / Jorge Góis(217) - CA Madeira
Antonio Gonçalves / Mauro Gomes(247) - CA Madeira
André Nóbrega / João Maria Neves(35) - CDEFF
João Rosário / Luís Rosário / Marco Rosário(134) - CA Madeira
Joao P Nobrega / Justino Nóbrega(136) - CMo Funchal
João Vieira / Xavier Vieira(137) - GDE
Emanuel Barreto / Márcio Gouveia(138) - LCM
 
 
Absoluto Feminino (2)1h20 - OSAventura SV29 C (236)Start: 14:30:001:20:00
NameEquipa
Filipa Rodrigues / Lídia Silva / Sónia Barros(141) - GDE
Melissa Jesus / Sofia Santos / Vanessa Caires(209) - CEE- Madeira
 
 
Absoluto Misto (7)1h20 - OSAventura SV29 C (236)Start: 14:30:001:20:00
NameEquipa
António Ramos / Carina Rodrigues(219) - ACDJS
João Apolinário / Marisa Abreu(267) - CA Madeira
Vitor Marques / Luana Andreoli(269) - CA Madeira
Corina Ferreira / Mabely Moreira / Marcelo Abreu(216) - CDEFF
Alexandra Fonseca / Nelson Gomes(140) - CDEFF
Luís Gomes / Sofia Inácio(147) - CMo Funchal
Ana Henriques / César Bento(211) - CTMPS
 
 
Veteranos Masculinos (5)1h20 - OSAventura SV29 C (236)Start: 14:30:001:20:00
NameEquipa
Estêvão Costa / Valter Serrao(230) - CNSV
Eduardo Gouveia / Paulo Rodrigues / sérgio Lopes / Vitorino Gouveia(201) - CMo Funchal
Nuno Gonçalves / Pedro Pinheiro(150) - LCM
Antonio Pereira / David de Sousa(34) - CA Madeira
Bruno Sousa / Marco Vieira / sérgio Catarino(32) - CEE- Madeira
 
 
Veteranos Femininos (2)1h20 - OSAventura SV29 C (236)Start: 14:30:001:20:00
NameEquipa
Ana Pita / Carmo Gonçalves(36) - GDE
Maria Fagundes / Ni Perdigão(212) - CMo Funchal
 
 
Super Veteranos Mistos (2)1h20 - OSAventura SV29 C (236)Start: 14:30:001:20:00
NameEquipa
Ana Abreu / Emanuel Abreu(38) - CP Telecom
Aida Pupo / João Pupo(234) - CP Telecom
 
 
Aberto 1 - Oscore (16)1h00 - OAventura SV29 C (178)Start: 14:30:001:00:00
NameEquipa
Fábio Martins / Gil Freitas / Laura Ferreira(242) - GILAFA
Beatriz de Sousa / Ines Rodrigues(241) - Individual POR
Celestina Abreu / Luís Abreu(240) - Individual POR
Fabiano Abreu / Laura Abreu(239) - Individual POR
Raul Rodrigues / Salvador Sargo(251) - CDEFF
Albert Dolan / Peggy Dolan(250) - Individual POR
Ana Paula Catanho / Arnandita Mendes / Sara Almeida(246) - Individual POR
Ana Santos / Diogo Lopes / Ricardo Lopes(243) - CA Madeira
Ana Marta Costa / Daniela Caires(232) - CNSV
Paulo Bruno Pere Andrade / Teresa Silva(228) - ARCAjuda
Alex . / Roman Tian(227) - KROK / Individual POR
Belina Freitas / Juliano Silva(208) - ARCAjuda
Constança Gonçalves / Paulo Gonçalves(238) - ARCAjuda
David Correia da Silva / Rubina Sousa(237) - ARCAjuda
André Salvador Nóbrega / Martim Nóbrega / Renato Nóbrega(236) - Individual POR
Alexandre Marques / Maria Beatriz Fernandes / Simão Fernandes(235) - CTMPS
 
 
Aberto 2 - OScore (31)1h20 - OSAventura SV29 C (236)Start: 14:30:001:20:00
NameEquipa
César Balona / Edgar Filipe Soares(257) - Individual POR
Betina Sardinha / Pedro Candeias(258) - Individual POR
João Tomás Catanho / Ricardo Serrão(259) - Individual POR
Cristina Freitas / Diana Mendonça(256) - Individual POR
Nelson Gonçalves / Pedro Henrique Gomes(253) - Individual POR
Francisco Gomes / Pedro Silva(254) - Individual POR
Eduarda Pão / Francisca Silva(255) - Individual POR
Fernando Lourenç Gouveia / Laura Fernandes(260) - Individual POR
Francisco Nunes / João Lucas / João Matos(265) - Individual POR
João Gomes / Pedro Gouveia(266) - Individual POR
Gonçalo Mendes / Vasco Bento(268) - CTMPS
Afonso Esteves / Francisco Quintal(264) - Individual POR
Lisandra Henriques / Mariana Faria(261) - Individual POR
Gonçalo Teles / Vitor Santos(262) - Individual POR
Guilherme Águas / Luís Gonçalves(263) - Individual POR
Pedro Rodrigues / Tomás Rosário(252) - Individual POR
Alexey Yakovlev / Evgeny Kolpashnikov(215) - KROK
Débora Figueira / Tony Figueira(222) - CDEFF
Mafalda Ferreira / Miguel Vieira(223) - CDEFF
Sandro Rodrigues / Filipa Aguilar / João Freitas(214) - CA Madeira/Individual POR
Carlos Sousa / Nilsa Figueira(202) - GDE
Joao Nobrega / Marco Luís(206) - ADCamacha
Kirill Bakhaev / Viktoriia Bakhaeva(213) - KROK
Cassandra Raquel Barros / Elton Pascoal So Gouveia(224) - CDEFF
Oleg Golovei / Petr Cherepanov(245) - KROK
Cátia Tavares / Nelson Mangana / Gonçalo Marques(248) - CTMPS / Individual POR
Andreia Esteves / Gonçalo Freitas / João Freitas / Maria de Lurdes Afonso(249) - CTMPS
Anna Golovei / Tanya Troshchenko(244) - KROK
Andrey Rinas / Oleksandr Troshchenko(226) - KROK
Ruben Escórcio / Tiago Martins Aires(229) - CMo Funchal
Carlos Moreira / Rubina Rocha(233) - CMo Funchal